Květinářství u Aničky

Zavolejte nám, pokud potřebujete poradit ⇒ +420 702 005 817

Služby květiny

Kontakty

  
 
Květinářství u Aničky
Čechova 3
750 00 Přerov
  Telefon
    +420 702 005 817
  E-mail
    kvetinarstvi@anicka-kvetiny.cz
  Napište nám  »»»
     
  Najdete nás na Facebooku
     
   
  PROVOZNÍ DOBA
   
PO - PÁ 8 - 18 hod.
    SO 8 - 15 hod.
    NE 8 - 12 hod.
     
    Kde nás najdete
     
     
     
     
    Antispam.er.cz

 

Služby květinářství

V rámci služeb Vám nabízíme možnost objednávat zboží nejen na prodejně ale-i pomocí telefonu, e-mailu nebo pomocí objednávkového formuláře umístěeného na těchto stránkách.

Zároveň bychom chtěli upozornit na možnost rozvozu objednaných kytic,  který zajišťujeme vlastní dodávkovou službou. Vámi objednaná kytice či jiná vazba se tak objeví na Vámi určeném místě bez toho, že byste Vy složitě řešili její dopravu.

Navíc ke každá objednané kytici nabízíme v rámci města Přerov rozvoz květin ZDARMA. Samozřejmně, že Vám zajistíme dovoz i mimo město Přerov a to dle platných kilometrových tarifů.

Ať už potřebujete poradit s čímkoliv ohledně floristiky, klidně se na nás obraťte. V rámci našich služeb je tým vyškolených floristek připraven pomoci Vám z jakýmkoliv problémem v tomto oboru jako např. svatební floristika, slavnostní výzdoba, výzdoba místností a sálů, pěstování, hnojení, ošetřování či přesazovnání rostlin. Dále Vám rádi poradíme s osazováním Vašich vlastních nádob, navrhneme a zrealizujeme celé interiéry pokojovými rostlinami nebo jen balkóny či terasy apod.  

   

 

Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci »

   
 

Nonstop objednávky - Objedávkový formulář »

  

developed and designed by WebCzech 2010