Květinářství u Aničky

Zavolejte nám, pokud potřebujete poradit ⇒ +420 702 005 817

Květinářství kontakt

Tým floristů

 

  Romana Novotná  
  Martina Krčmařova  
     
     
     
     

 

 

 

 

 

 

Certifikáty

  Floristický seminář "Svatební den"  
  Floristický seminář "Svatební floristika"  

 

 

 

 

Martina Krčmařova

O nás

Květinářství U Aničky vzniklo v roce 1998 a od svého vzniku se snaží být dobrým partnerem všem svým zákazníkům v oblasti floristiky. Tým vyškolených floristů je vždy připraven uvázat Vám kytici, nabídnout hrnkové květiny či doplňkový sortiment jako květináče, vázy či různé dekorace nebo prostředky potřebné k pěstování či ochraně rostlin. Vše doplněno dárkovým sortimentem jako bomboniéry, cukrovinky, víno, destiláty apod..

Nedílnou součástí je odborné poradenství v oblasti pěstování rostlin, péči o ně a jejich ochranu. Rádi vám pomůžeme s aranžováním interiérů či exteriérů nebo s osazovaním rostlin. V rámci komplexních služeb stojí jistě za zmínku kompletní svatební servis, od kytic přes ozbdobu svatebčanů až po výzdobu aut, obřadní síně či svatební hostiny.

Hlavní devízou květinářství a významným faktorem je přímé propojení na vlastní velkoobchod květin (www.ps-kvetiny.cz). Díky této skutečnosti probíhá doplňování sortimentu čerstvými květinami každý den! Souběžně s tím souvisí i výhoda nabídky neomezeného množství květin!

Kytice a veškerou vazbu zajišťujeme nejen přímo na prodejně, ale-i formou NONSTOP objednávek přes e-mail nebo telefon (viz. Služby/Nonstop objednávky).

Navíc ke každé objednané kytici nabízíme v rámci města Přerov rozvoz květin ZDARMA.

developed and designed by WebCzech 2010